Προς: Προπτυχιακούς Φοιτητές ΟΠΑ "Διευκρίνιση για την εξέταση Σεπτεμβρίου του μαθήματος Ασφάλειας Πληροφοριακών Συστημάτων"

"Στην ερχόμενη εξεταστική Σεπτεμβρίου, εκτός των φοιτητών που δικαιούνται να εξεταστούν ήδη έχοντας προβιβάσιμο βαθμό σε εργασία και εργ. εξέταση του ακαδημαϊκού έτους 2016-2017, θα μπορέσουν να εξεταστούν επιπλέον όσοι επί πτυχίω φοιτητές (δηλαδή όσοι είναι πάνω από 8ο εξάμηνο) πάρουν προβιβάσιμο βαθμό σε νέα εργασία που θα ανακοινωθεί την ερχόμενη Δευτέρα, 3 Ιουλίου.

Η εργασία αυτή θα πρέπει να αποσταλεί με email στην διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το αργότερο μέχρι 25 Ιουλίου 2017, 09:00 πμ."