Προς: Προπτυχιακούς Φοιτητές ΟΠΑ "Ανάρτηση εργασίας για την εξέταση Σεπτεμβρίου του μαθήματος Ασφάλειας Πληροφοριακών Συστημάτων"

Έχει αναρτηθεί η εργασία της εξεταστικής Σεπτεμβρίου στην σελίδα του μαθήματος Ασφάλειας Πληροφοριακών Συστημάτων. Όσοι επί πτυχίω φοιτητές (δηλαδή όσοι είναι πάνω από 8ο εξάμηνο) θέλουν να εξεταστούν στην ερχόμενη εξεταστική Σεπτεμβρίου, πρέπει να πάρουν προβιβάσιμο βαθμό στην νέα εργασία.

Η εργασία αυτή θα εκπονηθεί σε ομάδες των δύο ατόμων και πρέπει να αποσταλεί με email στην διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το αργότερο μέχρι 25 Ιουλίου 2017, 09:00 πμ.